Mobilus servisas

Klientų patogumui siūlome mobilaus automobilių stiklų keitimo paslaugą. Mūsų meistrai su visa reikalinga įranga atvyksta į automobilio buvimo vietą ir pakeičia stiklą – jums nereikia niekur vykti. Visi darbai yra atliekami greitai ir profesionaliai, o jų kokybė atitinka autoservise atliekamą stiklo perklijavimą ar keitimą.

Mobilus stiklų keitimas taip pat gali būti naudojamas tais atvejais, kai automobilio stiklą reikia pakeisti remonto kitame autoservise metu. Tai leidžia mūsų klientams sutaupyti daugybę laiko ir sumažinti automobilio prastovas.

Ką būtina žinoti? Mobilus automobilio stiklų keitimas yra suderinamas iš anksto. Jei automobilis stovi lauke, būtina atsižvelgti į oro sąlygas – lietingu, itin drėgnu oru ar šaltą žiemą vietoje automobilio stiklo keitimas nėra įmanomas.

Mūsų meistrai atvyks iki kliento automobilio su visa reikalinga įranga ir priemonėmis. Jei stiklą įsigijote mūsų autoservise, jo transportavimu iki automobilio pasirūpinsime mes. Po stiklo keitimo vairuotojui būtina laikytis visų rekomendacijų.

Mobilus stiklų keitimas yra patogi paslauga daugeliu atvejų:

• Kai automobilio stiklas yra stipriai sudaužytas ir automobilis savo eiga negali atvykti į autoservisą;
• Kai pasibaigusi automobilio techninė apžiūra ir jis negali dalyvauti eisme, kad atvyktų į autoservisą;
• Kai pasibaigęs automobilio draudimas ir jis negali dalyvauti eisme;
• Kai klientas yra išvykęs ar neturi laiko pristatyti automobilį į autoservisą.